Żaluzje Poziome

Home Oferta Żaluzje Poziome
IMG

Żaluzje Poziome

Żaluzje poziome 25mm – nie skomplikowana konstrukcja, wielorakość zastosowań, funkcjonalność i wysoka żywotność aluminiowych żaluzji poziomych 25mm powodują, że jest to bardzo praktyczny i często stosowany element dekoracji okien i wnętrz. Taśma do produkcji lamel wykonana jest z najwyższej jakości stopu aluminium i magnezu, a lakierowane w wysokich temperaturach daje gwarancje na trwałość kolorów. Żaluzje takie mają szerokie zastosowanie nie tylko w oknach, ale np.na werandach w ogrodach zimowych, przesłaniając różnego rodzaju wnęki mają zastosowanie również w oknach dachowych ,a w połączeniu z firankami lub zasłonami mogą tworzyć estetyczny element dekoracyjny.

Żaluzje poziome 16mm – Żaluzje poziome o szerokości lamel 16mm są jednym z najbardziej popularnych zasłon okiennych. Produkt ten może być znakomitą alternatywą dla żaluzji o szerokości 25mm, szczególnie w przypadku mniejszych wymiarów (żaluzja 16mm sprawia "wrażenie lekkości" w małych pomieszczeniach i na niewielkich oknach). Dodatkowo drabinki i sznurki wykonane z najwyższej jakości poliestru barwione są w kolorach lamel.

Żaluzje poziome isoo design – są nowoczesnym rozwinięciem funkcjonalności tradycyjnych żaluzji poziomych. Nowoczesna forma kasety sprawia, iż żaluzje te są estetyczną i bardzo praktyczną formą zaciemnienia pomieszczenia. Obsługa tej żaluzji jest bardzo prosta wszystkie operacje wykonywane są za pomocą jednego mechanizmu łańcuszkowego bez sznurka i pokrętła. Każda żaluzja standardowo jest wyposażona w żyłki napinające i trzymające ją równolegle do szyby nawet przy uchylnych oknach.

IMG
IMG